2011-01-11 17:02:11

Publicēti nominētie ieraksti Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvai 2010


Balvu pasniegšanas ceremonija notiks 22. Februārī Latvijas Nacionālajā teātrī. Kopumā mākslinieki tiks apbalvoti  pavisam 16 nominācijās.

 

Kā ierasts, bez  nominācijām, kurās uzvarētāju nosaka žūrijas balsojums, arī šogad tiks piesniegtas 2 īpašās balvas – gada spēlētākā dziesma radiostacijās, kuru pēc latviešu mūziku atskaņojošo radiostaciju  datiem  apkopo Latvijas izpildītāju un producentu apvienība (LaIPA) , un balva par mūža ieguldījumu, kas tradicionāli tiek pasniegta cilvēkam, bez kura balss, darbiem vai radītajiem skaņdarbiem Latvijas mūzikas dzīve nebūtu iedomājama. Lēmums par to, kam pasniegt šo prestižo balvu tiem pieņemts LaMPA (Latvijas skaņu producentu, izdevēju un izplatītāju apvienība) biedru balsojumā.

 

Dziesmas – pretendentes uz titulu „Labākā dziesma” tiks paziņotas 21. janvārī  raidījumā „Bez Tabu īpašā reportāžā no tirdzniecības parka „Alfa”, kur jau  trešo gadu tiek organizēts tautas balsojums par labāko dziesmu – lielveikala apmeklētājiem ir ne vien iespēja salīdzināt savu un žūrijas viedokli, balsojot par žūrijas noteikto „piecinieku”, bet arī pilnībā mainīt situāciju atzinīgi novērtējot arī dziesmas, kas palikušas ārpus piecām veiksmīgākajām, bet ierindojas 10 labāko sarakstā.

 

„Latvijas Mūzikas Ierakstu Gada Balva” notiks jau 15. reizi un to ekskluzīvā tiešraidē no Latvijas Nacionālā teātra pārraidīs TV3. Ceremonijā, kā katru gadu uzstāsies populārākie Latvijas mūziķi, balvu saņēmēji un citas sabiedrībā aktuālas personības.